Üyelik

Kullanıcı Adı
Şifre

Hesap Açın!
Kayıp Şifre?

22 ziyaretçi, 1 kayıtlı, toplam 23 kişi şuan çevirimiçi

Çok okunan haberler
  Kıraç - Yaşamam Artık [O... Çocukları Film Müziği] Video Klip
  Kıraç - Yıkık Klibi Gösterimde
  Kıraç'tan F.B. 100. Yıl Şarkısı. 100.Yıl Albümü TMC Etiketiyle çıktı..
  Kıraç & Funda Arar'la Gölgeler
  Yeni Kıraç Konserleri
  Kıraç Haydi Haydi [ Yeni Milli Takım Marşı ]
  Kıraç ve Yngwie Malmsteen ortak bir albüm projesinde buluşuyor
  Kıraç ile Ayşe Şule Bilgiç evlendi
  Kıraç'tan yeni türkü albümü
  4x4(Dörtçarpıdört) İlk Albümleri ''HAYIR'' ile Karşımızda
  Yeni Kıraç Konserleri / Nisan-Mayıs
  Gönül Salıncağı Yakında Trt 1'de
  Garbiyeli Albümü Aramızda
  Kıraç Almanya Konseri 26.02.2011
  YOLCU Albümü Müzik Marketlerdeki Yerini Aldı
  Videolar Bölümü Açıldı.
  RTGD Ödülleri. En iyi Müzik-Eğlence Programı ''Gölgeler''...
  Yeni Klip Karakaş Gözlerin Elmas
  Kıraç içerik sitesi açıldı.
  Kastamonu'da Kıraç Rüzgarı esti
  Fenerbahçe Şampiyonluk kutlamalarında Kıraç ve 100. Yıl Marşı...
  Yeni Görüntü Albümü
  Kıraç'ın 100. Yıl Şarkısı. ''Duygularımı Anlatmakta Zorlandım...''
  KIRAÇ'tan Garbiyeli Rüzgarı
  SBS Ödül Töreni'nde Kıraç Konseri

  Kıraç'tan F.B. 100. Yıl Şarkısı. 100.Yıl Albümü TMC Etiketiyle çıktı...


Kıraç, Funda Arar ve Edis İlhan'ın emek verdiği F.Bahçe 100.yıl albümü tanıtıldı.

Fenerbahçe'nin 100. yıl dolasıyla TMC etiketiyle hazırlanan albüm bugünder itibaren satışa çıktı. 3 şarkıdan oluşan ve şarkıların remixlerinde bulunduğu albümün tanıtımı bugün gerçekleştirildi.

Tanıtıma Fenerbahçe AS başkanları Ali Koç ve Faruk Nejet Yalçın ile albümde birer parça seslendiren Kıraç, Funda Arar ve Edis İlhan da katıldı. Sözü ve müziği Kıraç'a ait olan ve Kıraç tarafından yorumlanan 100. yıl şarkısı, sözü Saro Secikyan'a müzigi Febyo Taşel'e ait olan Funda Arar ve Saro Secikyan tarafından ayrı ayrı yorumlanan 'Sen Fenerbahçe' sözü ve müziği Ediz İlhan'a ait olan ve kendisi tarafından yorumlanan 'Efsane Fenerbahçe' albümleri yer alıyor.

Ayrıca albümde 100. yıl şarkısı TMC sanatçılar oluşturduğu koro tarafından seslendirildi. Basın toplantısında ilk sözü alan Ali Koç, şöyle konuştu:
"Sanatçılarımız burada gönüllü olarak yer aldı. Kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe taraftarının statta küfür etmediğini ve nasıl hareket ettiğini herkes görüyor. Umarım bu şarkılar herkes tarafından benimsenir. Fenerbahçe'nin taraftarları korsan ürün almaz. Bu konuda çok hassaslar. Piyango satışlarımızda devam ediyor. 2.5 milyona doğru ilerlemekteyiz."

Başarılı sanatçı Kıraç, bir sene önce Aziz Yıldırım'ın kendisine böyle bir taleple geldiğini ifade ederek, "Ben de sayın başkanı bunun bir rüya olabileceğini söyledim. İyi bir Fenerbahçeliyim. Bu zamana kador çok şarkı yaptım. Ama sözkonusu Fenerbahçe olunca çok zorlandım. Ben buraya tribünden geldim. Umarım taraftarlarda bu şarkıları beğenirler" dedi.

Funda Arar ise, albüm hakkında şunları söyledi:

"Bunu duyduğumda çok heyecanlandım. Bu marşı çok büyük bir zevkle okudum. Fenerbahçe'ye katkım olursa ne mutlu bize."

Fenerbahçe'nin Sırp futbolcusu Kezman'a benzerliği ile dikkat çeken Ediz İlhan da, "Çok güzel çalıştık. Albüm içir çok uğraştık. İnşallah taraftarlarımız beğenir" ifadelerini kullandı.

İlhan, Bazı Fenerbahçeli taraftarların özellikle küçük yaştaki taraftarların kendisini Mateja Kezman'a benzettiklerini söyledi.

 

 

Kıraç şarkısını 14 Şubat'ta oynanacak AZ Alkmaar maçı taratara söyleyecek ve ezberletecek. sanatçı Saraçoğlu tribünleri ile bütünleşip yüzüncü yıl şarkısını beraber söyleyecek.

Bugün piyasaya çıkan albümde, Kıraç, söz ve müziğini kendisinin yazdığı "100. Yıl Şarkısı" adlı eseri; Funda Arar, sözü Saro Secikyan’a, müziği Febyo Taşel’e ait "Sen Fenerbahçe" adlı şarkıyı; Edis İlhan da söz ve müziği kendisine ait "Efsane Fenerbahçe" adlı eseri okuyor.
 

Kaynak:haber3.com

 

 

Fenerbahçe resmi internet sitesinde haber şu şekilde verildi:

 

Fenerbahçemizin 100. yıl etkinlikleri kapsamında Athena'dan sonra bir müzik albümü daha bugün basına tanıtıldı. Fenerbahçe Faruk Ilgaz Divan Tesisleri'nde yapılan tanıtım toplantısında  bestelenen şarkılar,  klipler eşliğinde,  barkovizyondan katılımcılara gösterildi.  Tanıtıma Asbaşkanlarımız Ali Koç, Faruk Neşet Yalçın, yöneticimiz  Turan Şahin ile 100. Yıl Kutlama Komitesi Başkanı Ender Alkaya ve albümde birer parça seslendiren Kıraç, Funda Arar, Edis İlhan katıldı.  "100.Yılda Fenerbahçe" ismiyle bugünden itibaren piyasaya çıkan albümde, söz ve müziği Kıraç'a ait olan ve Kıraç tarafından yorumlanan "100. yıl şarkısı", sözü Saro Secikyan'a müziği Febyo Taşel'e ait olan Funda Arar ve Saro Secikyan tarafından ayrı ayrı yorumlanan 'Sen Fenerbahçe' sözü ve müziği Edis İlhan'a ait olan ve kendisi tarafından yorumlanan 'Efsane Fenerbahçe' parçaları yer alıyor.

Tanıtım toplantısında söz alan Asbaşkanımız Ali Koç ise şöyle konuştu:
"Sanatçılarımız burada gönüllü olarak yer aldılar. Kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe taraftarının statta küfür etmediğini ve nasıl hareket ettiğini herkes görüyor. Umarım bu şarkılar herkes tarafından benimsenir. Fenerbahçe'nin taraftarları korsan ürün almaz. Bu konuda çok hassaslar. Bunu Fenerium ürünlerini alarak gösteriyorlar. Projelerimizin içinde müzik albümlerinin yanısıra konserlerimiz de olacak. Bunların hangisinin ön plana çıkacağını ise taraftarımız belirleyecek. Bu arada Piyango satışlarımızın da devam ettiğini söylemek istiyorum.  2.5 milyon adete doğru ilerlemekteyiz." dedi.

Başarılı sanatçı Kıraç, bir sene önce Başkanımız Aziz Yıldırım'ın kendisine böyle bir taleple geldiğini ifade ederek, "Ben de sayın başkana bunun bir rüya olabileceğini söyledim. İyi bir Fenerbahçeliyim. Bu zamana kadar çok şarkı yaptım. Ama söz konusu Fenerbahçe olunca çok zorlandım. Ben buraya tribünden geldim. Umarım taraftarlarda bu şarkıları beğenirler" dedi.

Funda Arar ise, albüm hakkında şunları söyledi: "Bunu duyduğumda çok heyecanlandım. Bu marşı çok büyük bir zevkle okudum. Fenerbahçe'ye katkım olursa ne mutlu bize."

Oyuncumuza Kezman'a benzerliği ile dikkat çeken Edis İlhan da, "Çok güzel çalıştık. Albüm için çok uğraştık. İnşallah taraftarlarımız beğenir" ifadelerini kullandı. İlhan ayrıca,  Bazı Fenerbahçeli taraftarların özellikle küçük yaştaki taraftarların kendisini Mateja Kezman'a benzettiğini ve kendisinden imza istediklerini söyledi.

TMC etiketiyle hazırlanan albümün bugünden itibaren satışa çıktı. 3 şarkıdan oluşan ve şarkıların remixlerininde bulunduğu albümde TMC korosu da yer alıyor.

Fenerbahçe resmi internet sitesi...

 

Bilgi
· Bu haberi kiracweb ekledi.
· Eklenme Tarihi: 09.02.2007 Saat: 20:39
· Bu haber 13366 kez okundu.
·  Kıraç Haber kategorisinde listelenmektedir.
Diğer Seçenekler
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sürüm
Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu haberi arkadaşına gönderebilirsin.

Bu Haberi ... Ağına Ekle.
BlinkList del.icio.us FaceBook Folkd Furl Google Linkarena oneview Webnews Yahoo MyWeb
Diğer haberler:
  Kıraç 04.04.2014 Show Tv'de
  Kıraç 30.03.2014 Kral Pop Tv'de
  Kıraç 26.03.2014 Radyo Müzik'te
  Kıraç 24.03.2014 TV 8'de
  Kıraç 24.03.2014 İstanbul FM'de
  Kıraç 04.03.2014 Soundrop Uygulamasındaki Özel Deezer Odasında
  Kıraç 02.03.2014 Tv8'de
  Kıraç 03.02.2012 Tv8 de
  Kıraç 02.02.2012 RadyoTurkuvaz da
  Kıraç 24.01.2012 İstanbul Fm de
  Kıraç 24.01.2012 Trt Fm ve TrtMüzik Ortak Yayında
  Kıraç 21.01.2012 İzmir de
  Kıraç 19.01.2011 RadyoKlas ta
  Kıraç 17.01.2012 de Süper Fm de
  Kıraç 09.01.2012 de Cnn Türk te
   
© 2008 KıraçWEB
3d zemin adana 3d polimerik zemin 3 boyut dekor 3boyut zemin tezgah cam panel adana gergi tavan adana barisol