KıraçWEB Forumları'na hoşgeldiniz. Bu forumu ilk ziyaretiniz ise bilmeniz gereken önemli konuları burada bulabilirsiniz.

Yeni Dizi Müziği "Annem"

Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

KıraçWEB Forumları » Film - Dizi Müzikleri
Yazar Mesaj
ikbal
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Cum Eyl 07, 2007 2:58 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

Dizideki bütün müzikler güzel. Jenerikteki müziğin daha tempolu halini kullanmış bazı sahnelerde. Güzel olmuş...
Dizi de fena değil. Çok fazla etkileyici değildi ilk bölüm. Vahide Gördüm dışında diğer oyuncular amatör gibiydi sanki. hele Talat Bulut, yılların oyuncusu ama... neyse.. ilerki bölümlere de bakayım, sarmazsa izlemem olur biter. Müziğini dinlemek yeterli

Tarih: Cum Eyl 07, 2007 2:58 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

krchyrn_KBR
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Cum Eyl 07, 2007 3:06 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

dün akşam bizimkilerle azıcık bakıverdim diziye...
en başta jeneriği dinledim tabi

izlediğim kısımlarda kulağıma gelen müzikleri beğendim
rumgay
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Cum Eyl 07, 2007 4:15 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

ya diziyi izlemeyi çok istedim ama babam sağ olsun sayesinde izliyemedim tekrarı ne zaman bilen var mı ? sırf vahide gördüm için epey ilgilendim esasında beğendiğim bir oyuncu eminim dizide güzeldir

MesajTarih: Cum Eyl 07, 2007 5:57 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

hani bazı insanlaeda olur ben bunu bir yerden tanıyorum deriz işte en başında duydugum zaman bu müzigi tanıyorum dedim kıraçın müzigi bu evet o parça kendini hemen digerlerinden sıyırmıştı evet Kıraçtı müzik ve evet işte bu kıraç farkıydı
Order_Phoenix
Acemi Kullanıcı

MesajTarih: Cmt Eyl 08, 2007 10:44 am    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

müziği ilk dinlediğimde tam çıkaramamıştım nerden olduğunu Kıraça ait olduğunu anlamıştım daha ilk girişten ama sonradan nereden geldiğini anladım maskeli beşler intikam peşinde filmindendi...
tekare
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Cmt Eyl 08, 2007 2:49 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

bu dizi çok canımı yakıcak gibi....

KW Yazar

MesajTarih: Cmt Eyl 08, 2007 9:09 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

dizi müziklerine ara verse süper olacak..

bu gün bi tv de siyah gecenin klibini izledim..binbirgecenin albümü çıktı acaba..

MesajTarih: Pzr Eyl 09, 2007 11:27 am    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

Bu müzik çok güzel olmuş. Ellerine sağlık Kıraç abi
GitaRocKIRAC
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Pzr Eyl 09, 2007 8:03 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

reklamlarda kıraçın olduğunu anlamıştım ..sanırım maskeli beşlerde kullanılmıştı biraz değişik versiyonu...ama jenerik çok harika takıldı gene bi tanesi daha diilime..
atakli
Acemi Kullanıcı

MesajTarih: Pts Eyl 24, 2007 12:29 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

manyakk bisey
lonca
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Pts Eyl 24, 2007 12:43 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

ilk bölümlerini izleyemedim dizinin ama bu hafta izlemeye çalışıcam bu diziyi
elemnur
Acemi Kullanıcı

MesajTarih: Pts Eyl 24, 2007 10:45 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

dizide müzigide harika bişey birbiriyle özdeşleşmiş ilk dinlediğimde kıracın yaptığını bilmiyodum ama anladım süpersin ya kıraç abi sonuna kadar başarılı olursun inş
kirac52
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Sal Eyl 25, 2007 4:21 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

İlk kez maskeli beşlerde dinlemiştim bu müziği süperdi ağlamıstım o sahnede

KW Yazar

MesajTarih: Sal Eyl 25, 2007 4:40 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

Müzik çok güzel olmuş bence ve dizinin ilk bölümünüde izledim iyide izliyeceğimi sanmıyorum.
bir_garip_yolcu
Acemi Kullanıcı

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2007 9:58 pm    Mesaj konusu: Ynt: Yeni Dizi Müziği "Annem"

evet sevgili KIRAÇ çılar!!!!!
şu an Annem dizisinin bir bölümünde talihim Yok Bahtım Kara şarkısı çalındı...10 yıl olmuş ilk duyduğumuzdan beri bu şarkıyı...
çok güzel bir nostalji.
KIRAÇ varlığın ve yaptıkların seni sevmemiz için en güzel sebeptir..
Mesajları göster:   
   Cevap Gönder    KıraçWEB Forum Ana Sayfası » Film - Dizi Müzikleri Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

» Basit Görünüm
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bu konuya benzer olabilecek konular
Başlık Yazar Cevaplar Tarih
Yeni mesaj yok "çık hayatımdan"ı nasıl buldunuz ?... perse 15 Çrş Şub 12, 2014 12:19 pm
Yeni mesaj yok Yeni Albüm Yolda !!! perse 13 Çrş Ekm 16, 2013 10:26 pm
Yeni mesaj yok "Beddua" Alpay 3 Çrş May 08, 2013 6:28 pm
Yeni mesaj yok Jehan Barbur "Sarı" mayday 2 Cum Eyl 28, 2012 8:06 am
Yeni mesaj yok KIRAÇ -Habertürk yeni 1 gün de mayday 0 Pzr Ağu 26, 2012 11:18 pm
Forum Kuralları    Sıkça Sorulanlar   Arama      Hesap Yönetimi   Özel mesajlarınızı görmek için giriş yapın   Giriş 

© 2008 KıraçWEB