KıraçWEB Forumları'na hoşgeldiniz. Bu forumu ilk ziyaretiniz ise bilmeniz gereken önemli konuları burada bulabilirsiniz.

Kıraç'ın çocukluğu, hayatı, aşkı,şarkıları hep bu hikayede

Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

KıraçWEB Forumları » Kıraç Genel
Yazar Mesaj
zeyno
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 10:27 am    Mesaj konusu: Kıraç'ın çocukluğu, hayatı, aşkı,şarkıları hep bu hikayede

------------------------TMC GURURLA SUNAR---------------------------------

Türkiye'nin bu karanlık ve puslu KAHRAMANMARAŞ ın da anlattığımız olayların ve kişilerin gerçekle uzaktan yakından alakası vardır ama arada atmasyonda vardır İYİ SEYİRLER Sabrederek okuyunuz lütfen Yazının uzunluğu gözünüzü korkutmasın :lol: Paragrafa bi giriş yapın sonunun nasıl geldiğini anlayamayacaksınız O kadar akışkan bi yazım dilim var çünkü :lol: Yengoşşş işte size sürprizim, hayat hikayeniz

Kahramanmaraş'ın garbiyeli rüzgarında kala kala, zatüre olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan küçük Tufan :lol: , çok yaramaz bir çocuktur Neymiş efendim "uçmacılık" oynuyomuş :twisted: ba ba ba ba yemezler koçum :twisted: biz neyse de Hatice teyzem yutar mı bunu? :twisted: Arkadaşlarıyla her birdirbir oynadıktan sonra eve vardığında Hatice Teyze'den şamarı yer Olmadı canı sıkılır, gider koca bi taş alarak abisi Tayfun'un kafasını yarar :lol: işte böylesine yaramaz bir çocuktur küçük Tufan

Zaman hızla ilerlemekte, mevsimler ardı ardına değişmektedir o yıllarda(sanki şimdi değişmiyo ) Artık okul çağına varmış, sorumluluklar yüklenmiş bir çocuktur küçük Tufan Annesi O'nu her okula götürmeye kalktığında dama çıkıp:" gitmem banane :x gitmicem orya benn :x " die ağlar, sızlarmış Nedense okul hayatındaki bu kötü başlangıç; küçük Tufan'ın ileriki eğitim hayatını da etkileyecek ve küçük Tufan, ablasının pataklaması sonucu gittiği üniversiteden 15 yıl boyunca mezun olamayarak bir rekora imza atacaktır Neyse geleceğe şimdi bi nokta koyalım, orya gelecez :lol: biz önce geçmişten devam edelim

Bu ağlamalar sızlamalarla 4 seneyi devirmiş okulda küçük Tufan Aslında yavaş yavaş sevmeye de başlamış okulu Diğer taraftan okul çıkışı arkadaşlarının yanına koşar, oyunlar oynar, maç yapar(cimbom formasıyla ) vee üstü başı toz, çamur içinde yine annesi Hatice Teyze den şamarı yermiş(teyzem yeter sen de çocuğu döve döve bi hal ettin o bize lazım yaaa KIRAÇımız olacak büyüyünce ama teyzem o zaman nerden bilsin bunların böyle olacağını di mi ).

Bigün soba başında aile meclisi toplanmış baba Vezir Amca'nın söylediği "sarardım ben sarardım, senin için sarardım" türküsüne eşlik ederken tık tık tık die kapı çalınmış. Gelen postacı(gecenin bi yarısı )

Vezir Amca: bu nedir Hüso :?: (postacının adını Hüso varsayalım )
Hüso: Tayinin çıkmış Vezir Abi onu iletmemi istediler en büyük yerden
Vezir Amca: Tamam oğlum sağolasın da hadi dier çocuklarım anlayışla karşılar da küçük Tufan'ı ma bunu nasıl anlatcam ben :x
Hüso: Yav madem çocuk küçük tokadı indir bak bakim anlıyo mu anlamıyo mu
Vezir Amca: Hastır la :twisted: o benim canımdan bi parça, canım oğlum Tufan o nasıl kıyarım O'na :twisted: şimdi defol git, çantanı kafanda paralarım :twisted:

İçeri girer Vezir amca ve tayin olayını eveleyip geveleyip ev halkına anlatmaya çalışır :cry: Bi şekilde dudaklardan dökülür söyleyecekleri :cry: Tam o anda evde bi matem havası oluşur :x :cry: Küçük Tufan Maraş'tan ayrılmak istememektedir çünkü karşı komşunun kızı KADER'e feci derecede yanıktır (Kader'i de bi tarafımdan uydurdum :lol: ) eee aşk çocuğudur küçük Tufan tıpkı büyüyünce aşk adamı olacağı gibi

Kader denilen kahpe felek bu arada boş durmaz, ağ örer habire ağlarını örmüş bitirmiştir kader(bu kader o komşu kızı Kader değil,alın yazısı anlamında ) veee Maraş'tan ayrılma vakti gelmiştir. Ağlıya sızlaya bir vedalaşmanın ardından MAN arabasına eşyalar yüklenir ve İstanbul'un yolu tutulur...

3 gün 3 gece aralıksız bir seyahatten sonra ancaaa BOLU'ya varılır küçük Tufan'ın çişi gelmiştir, annesi doğal olarak Tufan'ı WC ye götürdüğünde yine onlar gibi İstanbul'a göç etmekte olan vee Bolu'da mola veren bir aile ile tanışır, küçük Tufan'ın çişini yapmasını beklerken Bu aile ileride büyük bir sanatçı olacak olan Funda Arar'ın ailesinden başkası değildir Meğersem; minik Funda'nın da çişi gelmiş ve annesi de O'nu beklemektedir Wc önünde Kader yaa Fadime ile Tufan'ın ağlarını o Wc önünde örmüş demek ki

"Eee madem iki ailede İstanbul'a gidiyolar, o zaman birlikte devam etsinler yola ve aynı semte yerleşsinler" dediğinizi duyar gibiyim ya Allah aşkınıza bi susun, hikayeyi siz mi anlatıyonuz ben mi :twisted: o kadarını biz de akıl ediyoz heralde
:twisted:

Bu arada Küçük Tufan ve minik Funda elbette WC'den çıkmışlardır Funda tam cebinden para çıkarıp" bi küçük parası alır mısınız vezneci bey amca" derken küçük Tufan hemen müdahele etmiş :!: " hanfendinin küçüğünün parasını da ben veriyorum, buyrun" Küçük Tufan'ın yaptığı bu cantilik, ileriki hayatlarında doğacak ebedi bi dostluğun başlangıcı olmuştur. Yıllar sonra birlikte bir albüm ve program yapacak kadar dost olacaklardır bu iki minik ama onların bundan haberleri yoktur, çünkü kader ağlarını örerken ikisi de hayatta yoktu

Zaman akıp geçmiş, artık iki ailede İstanbul'a yerleşmiş ve bu düzene ayak uydurmaya çalışmışlardır.

Ne Küçük Tufan'a ne de minik Funda'ya artık ne küçük ne de minik demek mümkündür artık onlar koca bir delikanlı ve genç bir kız olmuşlardır

Bu arada Hatice Teyze de boş durmamış, İstanbul'a ayak basmanın şerefine bir erkek ve bir de kız çocuğu dünyaya getirmiştir (hep Vezir amcanın yüzünden :twisted: ) Bu tabi ki Tufan'ı etkilemiş ve okul çıkışı arkadaşlarıyla oynamak yerine minik kardeşi Münire Ayla'ya bakıyomuş :cry: Münire Ayla da öyle böyle bi yaramaz deil hani :twisted: abisi "kardeşim çişin geliyo mu?" diyomuş "yok abiş" diomuş ama Tufan daha arkasını dönmeden altına kaçırıveriyomuş çişini bizim minik Ayla tabi ardından abisinden yediği Osmanlı tokatları da cabası

Hikayemizin bu kısmında 10 yıl birden atlicam 10 yılı detaylı anlatmaya kalkarsam anam evde hüngür hüngür ağlar malumunuz veçile

Zaman akıp gitmiş(bu zaman da su gibi bi de dur be kardeşim :twisted: ) ve yanık sesli Tufan, hem üniversitede müzik öğretmenliği bölümünde okuyup, hem barlarda sahne alıyomuş Birgün barda yine çalıp söylerken kalabalık bir grup O'nu dinlemeye gelmiş. Gelenler arasında ileride çok büyük hayranı olacak olan ZEYNO Mustafa Karahan Dilhuşşş denilen KUŞ falan filan Hepsi Tufan'ın yanık sesine, eşsiz yorumuna hayran kalarak çıkmışlar bardan Tabi Zeyno'nun müzik şirketi olsa anında kaseti yapcak Tufan'a amaa nerde Zeyno'da o şans Mustafa Karahan'ın bi şirketi varmış ama : TMC Hemen Tufan ile anlaşma yapılmışş veee ardı ardına albümler yapılmış bu güzel sesli delikanlıyaaa

Hayranları günden güne çoğalmış, konserlerindeki izdiham, İspanyada ki boğa güreşlerinin yapıldığı ARENA nın kalabalığına benzer bir izdiham gibi olmuş hep Albümleri hep en çok satanlar listesine girmiş, ödül üstüne ödül almış TUFAN ama o artık TUFAN deil; Türk Halkının sevdiği, saydığı ve hayran olduğu gerçek bir sanatçı KIRAÇ olmuş :8: :arrow:

Aynı müzik şirketine bir zamanlar bi ufak parasını ödediği için dost oldukları ve bağlarını hiç koparmadıkları gür sesli Funda'yı da dahil etmiş Ortak bir de albüm yapmışlar hatta birlikte konserler vermişler Funda artık Funda deil; çağlayan sesli, Nilüfer'in veliahtı olarak gösterilen Funda Arar olmuş artık veee gün gelmiş, göçmen kuşlar gibi baba evinden koca evine göç etmiş bizim Funda evlenmiş yani anlasanıza yaaa :twisted: müzisyen arkadaşı Febyo Taşel ile :arrow: Ama ne hikmetse 2 senedir devam eden evliliklerinde bi hamile kalmayı düşünememiş Funda ve Zeyno'yu çileden çıkarmış :twisted: Zeyno ne burnunu sokuyosa bu işe Onlara ömür boyu mutluluklar biz KIRAÇ tan devam edelim

KIRAÇ; artık hayatı boyunca istediği herşeyi elde etmiş :8: bi şey hariç: AŞK Artık gerçekten seveceği ve bağlanacağı bir aşk ararken aslında yıllardır aradığı aşkın burnunun dibinde olduğunu farketmiş: Rüzgarın kızı-Ayşe Şule Bilgiç "ulan naapsam da şu kızı baştan çıkartsam " die düşünürken" iisi mi Ayşeme bi şarkıyla aşkımı haykırayım" demiş vee son albümü Kayıp ŞEhir'e bile Ayşem şarkısını koyarak aşkını hem Ayşe'ye hem tüm Türkiye'ye ilan ederek ebedi bir sevdanın başlangıcına sebep olmuştur. Artık KIRAÇ'ın da Ayşe'nin kalpleri sadece birbirleri için atmaktadır. Bazen Ayşe'nin oynadığı dizilere müzikler yapmış, bazen motor tutkunu olan Ayşe'nin yarışlarına gitmiş, her halukarda O'nu hiç yalnız bırakmamıştır "Ayşe'nin eli armut mu toplamış" dediğinizi duyar gibiyim tabi ki O da boş kalmamış her hafta GÖLGELER programına gelerek, hem hayranlarının getirdiği nefis yemekleri götürmüş mideye hem de KIRAÇ hayranlarına inanılmaz samimi davranarak hem KIRAÇ'ın hem de hayranlarının sevgisini bi kez daha kazanmış Rüzgarın Kızı.

Tabi bu müzik piyayasası denilen engebeli yolda; KIRAÇ'ın bu başarısını çekemeyen densizler olmuş :twisted: İsmail Türüt, Doğuş, Soner Arıca,Ceza falan filan :twisted: Gazetelerde köşesi olan bazı münasebetsiz gazetecilerden eleştiriler almış amaaaa durun hiç merak etmeyin O'nun öyle manyak bi hayranı varmış ki hepsinin haddini bildirmiş bir bir :twisted: İsmail Türt'ü Trabzona'a kadar kovalamış :lol: gazetecilere hiç üşenmeden bir bir onları kınayan mailler atmış Çünkü KIRAÇ; kirlenmiş müzik piyasasında bi cevhermiş ve Zeyno o cevherin yokeldime isteğine kayıtsız kalamazmış :x :x Zeyno'nun bu faaliyetleri bi ömür boyu sürüp gitmiş tıpkı dier hayranları gibi Çünkü hepsi; KIRAÇ yürüdüğü sürece O'nunla birlikte yürüyecek hayranlarmış vee bu aşkla KIRAÇWEB adı altında bir site kurmuşlar daha doğrusu bir aile :arrow: Kim derdi ki; KIRAÇWEB gün gelecek en büyük sanatçı fan sitesi olacak, kader işte

Ayşe Şule yani benim deyimimle YENGOŞum da zaman zaman siteye uğrayarak, yazılanları okuyacak ve gururlanacaktır ""e be Ayşem ee be Ayşem sana taaa baştan dedim KIRAÇ'ın aşkına karşılık ver die aha 2 yılın boşuna geçti"

Veeee bir sabah hayranları uyanıp siteye göz atmaya kalktıklarında bir şokla karşılaşmışlar :9: KIRAÇ ve AYŞEsi nam-ı dier YENGOŞumuz sabahın köründe gelip KIRAÇWEB in başköşesine kurulmuşlar :op: "Artık biz hep birlikte yürüyeceğiz bu yolda" diyerek hayranlarına hayatlarının en mutlu gününü yaşatma imkanını sağlamışlar :arrow:

Evet.... artık KIRAÇ ve Ayşesi hayranlarıyla birlikte yürümüşler bu yolda, yılllar boyu :cicek: Önlerine çıkan her engeli aşıp, sonsuz mutluluğun ve başarının kapısını açacak olan anahtarı almayı başarmışlar :arrow: Artık onlar hep birlikte yaşayacakları KIRAÇWEB çatısı altındalar vee çok ama çok mutlular.....

-------------------------------SON------------------------------------------------

Yazan-Yöneten: Zeyno
Oynayanlar: KIRAÇ, Yengoşum, Zeyno, Funda Arar, figüran olarak Dilhuş vee tüm Web ahalisi
Yapımcı: Mustafa Karahan diil Erol Avcı
Müzik:Gökhan Kırdar olacak değil heralde :twisted: elbette KIRAÇ 8)

Tarih: Çrş Arl 06, 2006 10:27 am    Mesaj konusu: Kıraç'ın çocukluğu, hayatı, aşkı,şarkıları hep bu hikayede

FoRtUnEgArBiYeLi
Yönetici
Yönetici

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 10:40 am    Mesaj konusu:

kız varya sen adamı öldürürsün.Bu ne ya amma sallamışsın he .Şaka bi yana süperdi Sunacan . Kalemine sağlık ah bir Tufan'da okusa bunu çok gülecektir hepimiz gibi.Ayşe yengeeeeeeeee nerdesin gel gel de gör Sunacan neler etmiş:lol:

KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 10:45 am    Mesaj konusu:

FoRtUnEgArBiYeLi demiş ki:
kız varya sen adamı öldürürsün.Bu ne ya amma sallamışsın he .Şaka bi yana süperdi Sunacan . Kalemine sağlık ah bir Tufan'da okusa bunu çok gülecektir hepimiz gibi.Ayşe yengeeeeeeeee nerdesin gel gel de gör Sunacan neler etmiş:lol:

Bişey deil BANUm zevkle yazdım valla :lol: :lol:

Yönetici

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 10:46 am    Mesaj konusu:

Kız zeyno Allah iyiliğini versin süper anlatmışsın 8) :lol: :wink:

yanlız ismail türüt rizeli değilmi yav 8O
alaku
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 10:47 am    Mesaj konusu:

Zeyno ne diyim ki ben sana. :lol: :lol: :lol: Aslında Kıraç okusa yorumu ne olurdu ben onu merak ediyorum?Okuyun arkadaşlar, başlayınca sonuna kadar geliyorsunuz.
zeyno
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 10:55 am    Mesaj konusu:

alaku demiş ki:
Okuyun arkadaşlar, başlayınca sonuna kadar geliyorsunuz.

Bunu söylediğin için çok saol Diclem milletin gözü tırsmasın

Ayrıca Osmiş; İsmail Türüt ister Trabzonlu olsun ister Rizeli ben kovaladım ya sen ona bak

Yönetici

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 10:59 am    Mesaj konusu:

zeyno demiş ki:
alaku demiş ki:
Okuyun arkadaşlar, başlayınca sonuna kadar geliyorsunuz.

Bunu söylediğin için çok saol Diclem milletin gözü tırsmasın

Ayrıca Osmiş; İsmail Türüt ister Trabzonlu olsun ister Rizeli ben kovaladım ya sen ona bak

sen kovaladıysan rizeye kaçmıştır 8) :lol: :cry: :wink:
BOGURTLEN
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 11:33 am    Mesaj konusu:

Başlarken ne uzun bir yazı, rahat 1 zamanda okusam daha iyi demiştim ama zeynocan işte ...! Başlayınca bütün diğer pencereleri kapattım yine :lol: Gülmekten fıtığım çıkacak nerdeyse :op:
caner48
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 11:41 am    Mesaj konusu:

valla ölecem bu zeynonun yazdıklarına.çok güldüm yaw.Allah seni başımızdan eksik etmesin zeyno
_PNR_
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 11:43 am    Mesaj konusu:

yaaaa warrryaa okurkennnnnnnn çatladım gülmektenn kızım işinmii yokkk bunlarıı düşünmüşşş bide oturumm yazmış gerçi iyi olmuş bi yandaa senn sayende iki güldük ayyy aayyy bunuu acabaa kıraç okusa ne tepkii werirr küçük tufanın çişi gelmişş bu yazıyıı mutlaka okuması lazım kıraçın ayşee ablaa sen en iyisii yazıyıı kopyala yapıştırr aşkamaa okutursun adamm der heraldee bunu yazan delimii diee ozmn sende ewet deliymiş dersinn
corendon
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 11:44 am    Mesaj konusu:

Yanarım yanarım şuna yanarım.Sen git taaaa Ankara lara bul Zeyno yu
bağlatıp gömleğini teslim etmeden gel.Kimemi Zırrrrr deliler koğuşuna.
zeyno
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 11:46 am    Mesaj konusu:

Eyvallah canlarım :lol: Dilhuşumm ben dedim sana "gömlek giydircen mi?" die bişe demedin demek ki: çok akıllıyım : :op:

Hepinize BİLMUKABELE

KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 11:58 am    Mesaj konusu:

Harikasın Zeynooo... Keyfim yerine geldi valla
zeyno
KW Yazar
KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 12:01 pm    Mesaj konusu:

bozkirdaki_agac_ demiş ki:
Harikasın Zeynooo... Keyfim yerine geldi valla

Keyiflendirebildiysem ne mutlu bana Zerrinim öğretmenim

KW Yazar

MesajTarih: Çrş Arl 06, 2006 12:26 pm    Mesaj konusu:

öğretmenmii kim öğretmen ne öğretmeni yarın mat sınawm wırr :oops:
Mesajları göster:   
   Cevap Gönder    KıraçWEB Forum Ana Sayfası » Kıraç Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

» Basit Görünüm
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bu konuya benzer olabilecek konular
Başlık Yazar Cevaplar Tarih
Yeni mesaj yok Kıraç'tan Bodrum Belediye Başkanına Seçim Şarkısı... perse 2 Pzr Şub 23, 2014 10:24 pm
Yeni mesaj yok Kıraç - Razıysan Gel / İzmir- Bornova Konseri 2008 Konseri... SnDK 0 Cmt Şub 08, 2014 12:25 pm
Yeni mesaj yok Kıraç şuan kral pop akustik proğramında masal 2 Pzr Eyl 08, 2013 10:18 am
Yeni mesaj yok 'Kardeş Kültürlerin Festivali' 6 Eylül'de Kıraç'la başlıyor... masal 0 Prş Eyl 05, 2013 9:31 am
Yeni mesaj yok Kıraç 7 Eylül Cumartesi Antalya Elmalı'da!!!... masal 0 Sal Ağu 27, 2013 12:59 pm
Forum Kuralları    Sıkça Sorulanlar   Arama      Hesap Yönetimi   Özel mesajlarınızı görmek için giriş yapın   Giriş 

© 2008 KıraçWEB